Skip to main content

Asta Wolles 
Ráðgevi í føroyskum og lesimenning 
asta@nam.fo 
+298 555156

Birgir Kruse
Ritstjóri
birgir@nam.fo
+298 555165

Dávur Poulsen
Margmiðlasmiður
davur@nam.fo
+298 555182

Eilen Anthoniussen
Ritstjóri og samskipari av Føroyar lesa
eilen@nam.fo
+298 555183

Eirik Suni Danielsen
Húsavørður
eiriksuni@nam.fo
+298 555160

Emmy S. Joensen 
Ráðgevi í almennari námsfrøði
emmy@nam.fo  
+298 555151

Enna Garðshorn Mikkelsen
Ritstjóri
enna@nam.fo 
+298 555161

Eyðun Gaard
Stjóri 
eydun@nam.fo 
+298 555150

Gundur Mortensen
KT-leiðari (í farloyvi)
gundur@nam.fo 
+298 555173

Gunvá Magnussen
Ritstjóri
gunva@nam.fo 
+298 555166

Heini Nygaard
Skeiðssamskipari / Ráðgevi
heini@nam.fo 
+298 555159

Henny Dánialsdóttir
Ráðgevi í Handaverki og list
henny@nam.fo
+298 555157

Karina Toftegaard
Ritstjóri
karina@nam.fo 
+298 555163

Katrin Gullbein
Ráðgevi í støddfrøði og náttúru og tøkni
katring@nam.fo 
+298 555155

Leivur Vitalis
KT-fólk
 

Lis í Jákupsstovu
Skúlabókavørður
lis@nam.fo
+298 555154

Lisa F. Danielsen
Námsráðgevi í støddfrøði í miðnámi
lisa@nam.fo
+298 555181

Maria Heradóttir
Ritstjóri
maria@nam.fo
+298 555162

Marjun Ziskason
Ritstjóri
marjun@nam.fo 
+298 555164

Rói Joensen
Vevstjóri
roi@nam.fo 
+298 555172

Sámal Matras Kristiansen
Ritstjóri
samal@nam.fo   
+298 555168

Sigfríður S. Sólsker
Leiðandi ritstjóri
sigfridur@nam.fo
+298 555171

Sigrid Joensen
Fyrisiting
sigrid@nam.fo
+298 555152

Sólvá Jónsdóttir
Ráðgevi
solva@nam.fo 
+298 555158

Tóra Petersen
Trivnaðarráðgevi í fólkaskúlanum
torap@nam.fo
+298 555184

Tóri Slættalíð
KT-leiðari
tori@nam.fo 
+298 555180

Trygvi á Reynatrøð
Fyrisiting
trygvi@nam.fo 
+298 555153