Skip to main content

Starvsfólk

Andrias Holm
Húsavørður
andrias@nam.fo 
+298 555160

Asta Wolles 
Ráðgevi í føroyskum og lesimenning 
asta@nam.fo 
+298 555156

Birgir Kruse
Ritstjóri
birgir@nam.fo
+298 555165

Dávur Poulsen
Margmiðlasmiður
davur@nam.fo
+298 555182

Eilen Anthoniussen
Ritstjóri og samskipari av Føroyar lesa
eilen@nam.fo
+298 555183

Elin Henriksen 
Týðari
elin@nam.fo 
+298 212563

Emmy S. Joensen 
Ráðgevi í almennari námsfrøði
emmy@nam.fo  
+298 555151

Enna Garðshorn Mikkelsen
Ritstjóri
enna@nam.fo 
+298 555161

Eyðun Gaard
Stjóri 
eydun@nam.fo 
+298 555150

Gundur Mortensen
KT-leiðari 
gundur@nam.fo 
+298 555173

Gunvá Magnussen
Ritstjóri
gunva@nam.fo 
+298 555166

Heini Nygaard
Skeiðssamskipari / Ráðgevi
heini@nam.fo 
+298 555159

Henny Dánialsdóttir
Ráðgevi í Handaverki og list
henny@nam.fo
+298 555157

Jóhannus Mikkelsen
KT-ráðgevi
johannus@nam.fo
+298 555177

Jórun Vedelsbøl
Ráðgevi í fremmandamálum
jorun@nam.fo 
+298 555167

Karina Toftegaard
Ritstjóri
karina@nam.fo 
+298 555163

Katrin Fossdalsá Joensen
Skrivstovulæringur
katrinj@nam.fo 
+298 555101

 

Katrin Gullbein
Ráðgevi í støddfrøði og náttúru og tøkni
katring@nam.fo 
+298 555155

Lis í Jákupsstovu
Skúlabókavørður
lis@nam.fo
+298 555154

Marjun Ziskason
Ritstjóri
marjun@nam.fo 
+298 555164

Maria Heradóttir
Ritstjóri
maria@nam.fo
+298 555162

Rói Joensen
Vevstjóri
roi@nam.fo 
+298 555172

Sámal Matras Kristiansen
Ritstjóri
samal@nam.fo   
+298 555168

Sigfríður S. Sólsker
Leiðandi ritstjóri
sigfridur@nam.fo
+298 555171

Sigrid Joensen
Fyrisiting (í farloyvi)
 

Sólvá Jónsdóttir
Ráðgevi
solva@nam.fo 
+298 555158

Tóra Petersen
Trivnaðarráðgevi í fólkaskúlanum
torap@nam.fo
+298 555184

Tóri Slættalíð
Deildarleiðari í Ráðgevandi deildini 
tori@nam.fo 
+298 555180

Trygvi á Reynatrøð
Fyrisiting
trygvi@nam.fo 
+298 555153

Turid Thomsen
Ráðgevi
turid@nam.fo  
+298 555169